Hakkımızda

Hakkımızda

Es Güven Suit Apart 2009 yılında kurulmuş, Eskişehir günlük kiralık evler sektöründe hızla büyümüş,lokasyon olarak farklı semtlerde konaklama evleri oluşturmuş, günlük kiralık daire üzerine Eskişehir genelinde 80 daire sayısına ulaşmış,bünyesinde konum itibari ile farklı günlük konaklama evleri oluşturduğu gibi birçok hizmeti de şirketin içinde barındırarak kaliteli konaklamanın öncüsü olmuştur.

Eskişehir de Günlük kiralık apart evlerin Güllük mahallesi ,Bahçelievler mahallesi ,Yeni bağlar mahallesi ,Eski bağlar mahallesi, Şirintepe mahallesine yayarak Eskişehir genelinde konaklama hizmetinin öncüsü olarak müşterilerine lokasyon tercihlerini sunabilmiştir.Çalışma ekibinin içerisinde  müşteri hizmetleri,rezervasyon ekibi,giriş resepsiyon günlük evinize girişlerinizi sağlayan iki araç ve şoför evlerin temizliklerinden sorumlu temizlik personeli, arka planda konaklamanızın başlamasından önce tüm eksiklikleri tamamlama ve konaklamanın sorunsuz geçmesi için çalışmaktadır.

Firmamız kurumsal çerçeve içerisinde hızla büyüyüp bünyesine sürekli yeni bölgeler ve binalar eklemektedir. Eskişehir de günlük evlerimizin bulunduğu binaların mülkü bazıları firmamıza ait olmakla beraber diğer evlerimizin bulunduğu binalarında tamamı bina olarak kiralanmıştır.Böylelikle konaklamanızdaki tüm güvenlik sorumluluğu da firmamıza aittir.Yani konaklama alanındaki diğer dairelerde de sizin gibi müşterilerimiz bulunmaktadır.

Günübirlik kullandığınız evlerin tüm iç dizaynlarında şık iç dizayn mutfak araç ve gereçleri$ yatak odası oturma odası bulunmaktadır ihtiyaç duyacağınız tüm araç ve gereçler dairelerimizde mevcuttur.kablosuz internet keyfi full eşyalı ,temiz lüks günlük kiralık daireler. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz dairelerin birebir aynısıdır. Dairelerimizin tamamı kombili ve son derece konforludur. Dairelerimizin hepsinde DVD mevcuttur. Dairelerimiz çarşıya , alışveriş merkezine ve merkeze yaklaşık 3 ile 20 dk mesafede konumlanmaktadır.

Eskişehir dışında ikamet eden ve işleri sebebiyle kısa süre için Eskişehir'e seyahat eden kişilere ve firma çalışanlarına evlerinin konforunu temin ediyoruz. Müşteri portföyümüzü özellikle yöneticiler, iş adamları, fuar katılımcıları, fuar ziyaretçileri, yabancı firmalar ve çalışanları, satın alma görevlileri, mümessiller, bayiler, kongre katılımcıları, stajyerler ve tedavi amacıyla seyahat edenler oluşturmaktadır. Ayrıca yurt dışındaki (Avrupa, İngiltere, Orta Asya Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkeleri gibi birçok ülkede yaşayan) tatil amaçlı gelen misafirlerimize de hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği hizmetleri güven ve dikkat isteyen bir alan olup bu konuda deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır . Gurubumuz bu alanda da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Çünkü sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden doğrudan etkilenir.Bu nedenle profesyonel temizlik malzeme ve robotları ile işinde uzman kadromuzla yaşam alanlarına gereken önem sağlanarak her müşteri konaklamsından sonra günlük evlerde temizlik hizmetimiz detaylı olarak yapılmaktadır.

Grubumuz  evin tamamınını bir yaşam alanı olarak kabul ederek, ‘Ortam Temizliği’  çalışmasını yürütmektedir. Grubumuz, her konaklamanın ardından belirli  bir alanın değil, tüm yaşam alanının ortam temizliğini sağlamaktadır.

Buna göre:

1. Yerler , Yüzeyler,Camlar
2. Beyaz Eşyalar , Koltuklar  
3. Lavabolar, Tuvaletler,Duşa kabin içi
4. Mutfak Ekipmanları,özenle temizlenmektedir.

Bir hafta ve üzeri konaklamalarda 3 günde bir Housekeeping hizmeti sağlanmaktadır.

Ayrıca Ek Temizlik hizmeti talepleri misafirlerimizin isteği doğrultusunda karşılanmaktadır.


Es güven suit apartın vermiş olduğu konaklama hizmeti kendi bünyesindeki profesyonel kadrosu ile 2009 yılından bu yana sizlerin tercih sebebi olmuş konaklamanın yanında güler yüzlü hizmet anlayışını belirlemiş sabırlı kendine özgün fikirlere sahip çalışanları ile sizlere evinizin ortamını sunmaya devam etmektedir.

Eskişehir'de başlamış olan Günlük Konaklama hizmetlerini farklı illere yayan grubumuz ülke genelinde günlük evler alanında öncü firma olma yolunda epey yol kat etmiştir.Es güven suitin diğer illerdeki konaklama hizmetlerindeki detaylar için www.esguvensuit.com adresinden hem grubumuz hemde konaklamanız için daha detaylı bilgi alabilirsiniz.  

Eskişehir de Günübirlik ev günlük kiralık ev günlük kiralık daire günlük kiralık apart her nasıl isimlendiriyorsunuz bilmiyoruz ama biz bu işi profesyonel ekiplerle yapıyor ve yaptığımız işin adına yeni çağın konaklama anlayışı olan alternatif konaklama evleri diyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi de aramızda görmek bizi biraz daha tecrübe sahibi yapmakla beraber işimizi bize sevdirecektir. 

 

Es Güven Suit Apart

Günlük ev kiralama sektöründe 2009 yılından bu yana sektöründe gelişime açık, kaliteli ve ekonomik konaklama anlayışı ile müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler topluluğunu her geçen gün arttırarak bir yenisini ekleme gayreti içinde olmuştur. Eskişehirde günlük ev konusunda yenilikçi anlayışı ile bir bütün olan firmamız işinde uzmanlaşmış kadrosu ile günlük konaklama alanında bir lider kuruluş olarak lokasyonlarını çoğaltmış ve kaliteli konaklama hizmetini bozmadan daire sayısını hızla arttırmıştır. Eskişehir deki dairelerini 3 farklı lokasyon üzerinde farklı bölgelere yayan firmamız 60 adet daire ile Eskişehirde önde gelen isim olma yolunda epey yol kat etmiştir
  • 2009
  • 2012
  • 2014
  • 2016

Esgüven Suit olarak Eskişehir Merkezinde Günlük Kiralık Apart sektöründe yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimize başladık

Esgüven Suit a hizmetlerine Eskişehir merkezindeki apartlarına Mızrak Apart'dan sonra Özbek Apart ve Kumlubel Apart ile Gümülcine Apartlarınıda ekleyerek hizmet kalitesini siz değerli müşterilerimiz için artırmıştır.

Esgüven Suit Günlük kiralık apart sektöründe Eskişehir Günlük Apart firmaları arasında edindiği tecrübeleri ile önde gelen firmalar arasında yer edindi. Günlük kiralık apart işinin nasıl olması gerektiğini ve müşterilerin misafir olarak ağırlanması gerekliliğini sektörde en iyi şekilde uygulayan ESGÜVEN SUİT APART siz değerli müşterilerimizin de ilk tercihi olmaya devam etti.

Esgüven Suit olarak sürekli gelişen dünyaya ayak uydurmaya gayret ediyoruz. Bu doğrultuda günümüzde internet ortamında yapılabilecek her türlü gelişimi izliyoruz. Günlük Kiralık sektöründe internetin yerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu doğrultuda web sitemizi yenileyerek hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz.

Profesyonel hizmet hedefimiz doğrultusunda Günlük Kiralık Eskişehir denildiğinde değer verdiğimiz misafirlerimizin memnuniyetlerini sağlamak bizim için vazgeçilmez değerlerdendir.

Hizmetlerimiz

Eskişehir Günlük Kiralık Apart firması olarak ESGÜVEN SUİT'in hizmetleri ;

Bize Ulaşın

Günlük Kiralık Eskişehir 'e ulaşmak için Canlı Destek bölümünü kullanabilirsiniz ;

  • Canlı Destek - Hemen Yardım Al
  • Neden Günlük Konaklama ?

Günlük kiralık apartlarımızda kalmak istediğiniz süreler için lütfen rezervasyon formu ile rezervasyon işleminizi gerçekleştiriniz.

Rezervasyon işlemleriniz ile ilgili sormak istediklerinizi iletişim numaralarımızdan ya da canlı destek hattımızdan bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

Canlı destek hattımız aracılığıyla da rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Günlük evlerde konaklamak herzaman otelden daha ekonomik. Hijyen ve temizliğin en üst seviyede tutulduğu ve özel mimarlar tarafından zevkle dekore edilmiş, son derecede rahat edebileceğiniz, günlük kiralık ev sistemi sayesinde dar ve sıkıcı otel odalarından kurtulabilir dileğiniz kadar keyifli ve güvenli vakit geçirebilir, istediğiniz gibi dışarıdan çeşitli siparişlerinizi verebilirsiniz.
Otellerde yaşayacağınız zaman kısıtlamalarından kurtulup kendi planlarınıza göre yaşama fırsatını günlük kiralık evlerde elde edeceksiniz.Herhangi bir otelde yapacağınız konaklamalarda kişi başı ücret ödersiniz, Günlük ev kiralama sisteminde ödediğiniz ücret kiraladığınız evin kapasitesi ile aynı orantılıdır kaç kişi kalacağınız dikkate alınmaz. Bu sayede kendi mutfağınızda kendi zevkinizle yemeğinizi yapıp, misafirlerinizi evinizdeymiş gibi ağırlayabilir hatta kalmalarını isteyebilirsiniz.
Artık sizde ev ortamına adım atın,hesaplı konaklamanın tadını yaşayın!kişi başı ücret değil dairenize kira ödeyin ve kendi evinizde olmanızın tadını çıkarın. Günlük indirim kupon kodu sistemimizi takip ederek özel indirimlerden yararlanabilirsiniz…

Hızlı İletişim