Ana sayfa >> Hakkımızda

OmegaTheme Joomla templateEsgüven Gayrimenkul Danışmanlığı sizlere Eskişehir genelinde günlük kiralık ev konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin için özenle tasarlanan evleri hizmete sunmaktadır.

Şu anda Eskişehir'de hizmette olan dairelerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız kurumsal çerçeve içerisindi hızla büyüyüp bünyesine sürekli yeni lokasyonlar eklemektedir.(Takip etmek için lütfen tıklayınız...)

Eskişehir merkezde kablosuz internet keyfi full eşyalı ,temiz lüks günlük kiralık daireler. Fotoğraflarda görmüş olduğunuz dairelerle birebir aynısıdır. Dairelerimizin tamamı kombili ve son derece konforludur. Dairelerimizin hepsinde DVD mevcuttur. Ayrıca evde bulunması gereken bütün gereçler mevcuttur. Dairelerimiz çarşıya , alışveriş merkezine ve merkeze yaklaşık 3 dk yürüyüş mesafesindedir.

 

 

Eskişehir dışında ikamet eden ve işleri sebebiyle kısa süre için Eskişehir'e seyahat eden kişilere ve firma çalışanlarına evlerinin konforunu temin ediyoruz. Müşteri portföyümüzü özellikle yöneticiler, işadamları, fuar katılımcıları, fuar ziyaretçileri, yabancı firmalar ve çalışanları, satın alma görevlileri, mümessiller, bayiler, kongre katılımcıları, stajyerler ve tedavi amacıyla seyahat edenler oluşturmaktadır. Ayrıca yurtdışındaki (Avrupa, İngiltere, Orta Asya Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkeleri gibi birçok ülkede yaşayan) tatil amaçlı gelen misafirlerimize de hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği hizmetleri güven ve dikkat isteyen bir alan olup bu konuda deneyimli bir ekip tarafından yapılmalıdır . Gurubumuz bu alanda da sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Çünkü sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliğinden doğrudan etkilenir.

Grubumuz  evin tamamınını bir yaşam alanı olarak kabul ederek, ‘Ortam Temizliği’  çalışmasını yürütmektedir. Grubumuz, her konaklamanın ardından belirli  bir alanın değil, tüm yaşam alanının ortam temizliğini sağlamaktadır.

Buna göre:

1. Yerler ve Yüzeyler,
2. Beyaz Eşyalar,
3. Lavabo ve Tuvaletler,
4. Mutfak Ekipmanları,özenle temizlenmektedir.


Bir hafta ve üzeri konaklamalarda 3 günde bir Housekeeping hizmeti sağlanmaktadır.
Ayrıca, ek temizlik hizmeti talepleri, misafirlerimizin isteği doğrultusunda karşılanmaktadır.

Ziyaretçi DefteriEskişehir Hakkında Bilgi

Facebook da gunlukkiralikeskisehir.com u takip edin... Twitter da gunlukkiralikeskisehir.com u takip edin...